Kosmetolog/kosmetyczka

Miejsce pracy: Jana Długosza 36, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie zabiegów na twarz. Ogólna kosmetologia lub podologia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.25
Data rozpoczęcia: 01.08.2019
Wynagrodzenie brutto: od 675 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. godz
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • wyższe (w tym licencjat)
    Zawód:
    • Kosmetolog (wymagany staż - lata: 2)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Na stanowisko barber bez wykształacenia, możliwośc nauki od podstaw
      Pracodawca: Paulina Gabrysiak Centrum Urody LALUU Salon Fryzjersko - Kosmetyczny
      Adres: Jana Długosza 36, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Paulina Gabrysiak
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Zgodnie z programem stażu
      StPr/19/0355
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Wykonywanie zabiegów na twarz. Ogólna kosmetologia lub podologia
      StPr/19/0722
      wynagrodzenie od od 675 PLN

      Strzyżenie meskie, trymowanie i stylizacja brody. Fryzjerstwo damsko-męskie.
      StPr/19/0721

      naprawy zawieszenia, naprawy układu hamulcowego.
      StPr/19/0718
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      układanie kostki brukowej
      StPr/19/0705

      Praca przy pielęgnacji roślin + dowóz pracowników do pracy
      StPr/19/0701
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      Układanie kostki brukowej + dowóz pracowników
      StPr/19/0702
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      rozliczanie płac w biurze rachunkowym - stanowisko samodzielne
      StPr/19/0693
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      księgowość w biurze rachunkowym
      StPr/19/0694

      Wypiek pieczywa, obsługa pieca,podnoszenie ciężarów do 30 kg.
      StPr/19/0698
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN