PRACOWNIK FIZYCZNY DO ROBÓT OGRODNICZNYCH

Miejsce pracy: Poprzeczna 3 A, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Praca przy pielęgnacji roślin + dowóz pracowników do pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 01.08.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Ogrodnik terenów zieleni
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy kat B
        Pracodawca: ANDRZEJ GRZELIŃSKI ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY EKO - OGRÓD
        Adres: Poprzeczna 3 A, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Andrzej Grzeliński
        Numer telefonu: 607-834-726
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        czynności związane z kompletacją towarów, operator wózka jezdniowego, czynności porządkowe
        StPr/19/0835
        wynagrodzenie od od 2 300 PLN

        szycie spodni męskich
        StPr/19/0832
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        naprawa pojazdów, dbanie o czystość stanowiska pracy
        StPr/19/0831
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        StPr/19/0830
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        naprawa pojazdów samochodowych
        StPr/19/0828
        wynagrodzenie od od 2 400 PLN

        -wydawanie towaru na podstawie dokumentów, - przyjmowanie towaru, - utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.
        StPr/19/0826

        rozpisywanie materiałów,cięcie,składanie mebli,montaż
        StPr/19/0823
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Praca przy pielęgnacji roślin + dowóz pracowników do pracy
        StPr/19/0813

        Układanie kostki brukowej + dowóz pracowników
        StPr/19/0814
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        Sprzedaż w sklepie monopolowym
        StPr/19/0796
        wynagrodzenie od od 1 125 PLN