sprzedawca

Miejsce pracy: Wieluńska 40, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: - wystawianie dokumentów sprzedaży - obsługa klientów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 10.09.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: komunikatywność, doświadczenie w branży hydraulicznej
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "WATER PLUS" Spółka Jawna D.Z.W. Szleper
      Adres: Wieluńska 40, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Ewelina Szleper
      Numer telefonu: 343173201 w 124
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Pomoc przy załadunku i rozładunku towarów, ogólne prace porządkowe .
      StPr/19/0876
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      roboty konstrukcyjno-spawalnicze,obsługa i naprawa maszyn i urządzeń technologicznych
      StPr/19/0869
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      pakowanie narzędzi budowlanych
      StPr/19/0870

      nadzór nad produkcją, właściwy dobór materiałów, działania związane z ustalaniem właściwego przebiegu procesu technologicznego, kontrola jakości, nadzór nad pracownikami na poszczególnych etapach prod
      StPr/19/0871
      wynagrodzenie od 3 000 - 5 000 PLN

      szlifowanie, obsługa wiertarek, spawanie, cięcie
      StPr/19/0865
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      -wydawanie towaru na podstawie dokumentów, - przyjmowanie towaru, - utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.
      StPr/19/0867
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      - wystawianie dokumentów sprzedaży - obsługa klientów
      StPr/19/0868

      OBSŁUGA MASZYN CNC
      StPr/19/0863

      Toczenie elementów metalowych
      StPr/19/0864

      Naprawa sprzętów ogrodowych, podstawa znajomości elektromechaniki
      StPr/19/0847
      wynagrodzenie od od 3 724 PLN