Kierownik do spraw rozwoju produktu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: nadzór nad produkcją, właściwy dobór materiałów, działania związane z ustalaniem właściwego przebiegu procesu technologicznego, kontrola jakości, nadzór nad pracownikami na poszczególnych etapach prod
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 11.09.2019
Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 5 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Zawód:
    • Pozostali kierownicy do spraw produkcji przemysłowej (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
      Uprawnienia:
      • dobra znajomość rysunku technicznego,obsługa maszyn CNC
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: -mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - komunikatywność - umiejętność pracy w zespole - dyspozycyjność
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Długosza 114, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Barbara Bakunowicz
        Numer telefonu: 343174450
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        Pomoc przy załadunku i rozładunku towarów, ogólne prace porządkowe .
        StPr/19/0876
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        roboty konstrukcyjno-spawalnicze,obsługa i naprawa maszyn i urządzeń technologicznych
        StPr/19/0869
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        pakowanie narzędzi budowlanych
        StPr/19/0870

        nadzór nad produkcją, właściwy dobór materiałów, działania związane z ustalaniem właściwego przebiegu procesu technologicznego, kontrola jakości, nadzór nad pracownikami na poszczególnych etapach prod
        StPr/19/0871
        wynagrodzenie od 3 000 - 5 000 PLN

        szlifowanie, obsługa wiertarek, spawanie, cięcie
        StPr/19/0865
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        -wydawanie towaru na podstawie dokumentów, - przyjmowanie towaru, - utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.
        StPr/19/0867
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        - wystawianie dokumentów sprzedaży - obsługa klientów
        StPr/19/0868

        OBSŁUGA MASZYN CNC
        StPr/19/0863

        Toczenie elementów metalowych
        StPr/19/0864

        Naprawa sprzętów ogrodowych, podstawa znajomości elektromechaniki
        StPr/19/0847
        wynagrodzenie od od 3 724 PLN