OPERATOR MASZYN CNC

Miejsce pracy: Kolejowa 88, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: OBSŁUGA MASZYN CNC
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 15.01.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • obsługa CNC
    • dobra znajomość rysunku technicznego,obsługa maszyn CNC
      Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "RAF" S.C.
      Adres: 11 Listopada 32, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: RAFAŁ DROZD
      Numer telefonu: 607 552 759, 668987935
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Spawanie narzędzi budowlanych
      StPr/20/0013
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      OBSŁUGA MASZYN CNC
      StPr/20/0014

      obsługa klienta wg standardów CCC . Dbanie o wizerunek sieci CCC. Praca z produktem na sali sprzedaży.
      StPr/19/0992
      wynagrodzenie od od 1 950 PLN