Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

Miejsce pracy: Górnicza 1, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac załadunkowych i wyładunkowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 01.06.2020
Wymagania konieczne
Zawód:
  • Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)
    Uprawnienia:
    • obsługa wózka widłowego
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • zasadnicze zawodowe, budowlane
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy.
        Pracodawca: "DREWBET" GRZYB-KOTYNIA-ROGACZEWSKI SPÓŁKA JAWNA
        Adres: Górnicza 1, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Mieczysław Pabiś
        Numer telefonu: 34 317 39 97
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV,
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : od 8.00 do 15.00
        obsługa koiparko/ładowarki oraz koparki
        StPr/20/0408
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        pomocnicze roboty budowlane
        StPr/20/0409

        prace brukrskie
        StPr/20/0410

        Mycie samochodów
        StPr/20/0362

        prace ślusarskie
        StPr/20/0352

        Sprzątaczka biurowa
        StPr/20/0317
        wynagrodzenie od od 400 PLN

        Prace remontowo - porządkowe
        StPr/20/0290

        Wykonywanie prac załadunkowych i wyładunkowych
        StPr/20/0291

        Montaż okien
        StPr/20/0289

        Sprzątanie hali warsztatu samochodowego oraz pomieszczeń biurowych.
        StPr/20/0287
        wynagrodzenie od od 1 360 PLN