Operator koparko-ładowarki, operator koparki

Miejsce pracy: Zakrzewska 22, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: obsługa koiparko/ładowarki oraz koparki
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 17.06.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Zawód:
    • Operator sprzętu ciężkiego
      Uprawnienia:
      • Operator koparko-ładowarki
      • operator koparki
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: DROMENA Sp. z o.o.
        Adres: Nadrzeczna 11, 42-130 Wręczyca Wielka, powiat: kłobucki, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: JACEK SZTOLCMAN
        Numer telefonu: 690499645
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv oraz uprawnienia na koparko/ładowarkę i koparkę
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        dostarczanie potraw
        StPr/20/0488
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        obsługa maszyn do cięcia na wymiar
        StPr/20/0484
        wynagrodzenie od od 2 700 PLN

        obsługa rozwijaka taśmy stalowej
        StPr/20/0485

        pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie kontaktów z klientami firmy, sprzedaz produktów.
        StPr/20/0486
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        obsługa linii produkcyjnej oraz jej ustawianie,zarządzanie grupą osób współpracujących
        StPr/20/0483

        przyjmowanie gości ,fakturowanie, medlowanie gości itp.
        StPr/20/0481

        Sprzątanie pomieszczeń biurowych
        StPr/20/0482
        wynagrodzenie od od 260 PLN

        obróbka wstępna warzyw, owoców oraz wszelkich surowców do produkcji posiłków, rozdrabnianie warzyw i owoców, przygotowywanie potraw, wydawaniu posiłków, przestrzegania zasad technologii i estetyki, utrzymanie porzadku na stanowisku pracy.
        StPr/20/0468

        obsługa maszyn produkcyjnych
        StPr/20/0463

        instalacja sieci kanalizacyjnycch
        StPr/20/0458