Dekarz/blacharz

Miejsce pracy: Szkolna 109, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Praca na wysokości, wykonywanie pokryć dachowych, wykonywanie obróbek blacharskich.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 15.07.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe, brak
    Uprawnienia:
    • blacharz- dekarz
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Firma Dekarska DEKART Artur Ciszewski
      Adres: Szkolna 109, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Artur Ciszewski
      Numer telefonu: 609532628
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      masaż, kinezyterapia, fizykoterapia
      StPr/20/0661
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      koordynacja pracy w placówce leczniczej
      StPr/20/0662
      wynagrodzenie od od 6 900 PLN

      Czynności związane z kompletacją towarów, czynności porządkowe.
      StPr/20/0659
      wynagrodzenie od od 2 720 PLN

      Praca na wysokości, wykonywanie pokryć dachowych, wykonywanie obróbek blacharskich.
      StPr/20/0513

      obsługa maszyn do cięcia na wymiar
      StPr/20/0484
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      obsługa rozwijaka taśmy stalowej
      StPr/20/0485

      pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie kontaktów z klientami firmy, sprzedaz produktów.
      StPr/20/0486
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      obsługa linii produkcyjnej oraz jej ustawianie,zarządzanie grupą osób współpracujących
      StPr/20/0483