Dekarz (może być do przyuczenia)

Miejsce pracy: Zakrzewska 39c, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Prace blacharsko-dekarskie na wysokościach.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 14.09.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • umiejętność pracy na wysokości
      Pracodawca: WIESŁAW MAGIERA "DACHBUD" USŁUGI BLACHARSKO DEKARSKIE
      Adres: Zakrzewska 39c, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Wiesław Magiera
      Numer telefonu: 603 916 859
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: świadectwa pracy
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Prowadzenie księgowości i rozliczanie płac w biurze rachunkowym.
      StPr/20/0866
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Sprzedaż mteriałów budowlanych, dowóz do klienta.
      StPr/20/0865
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      szycie firan
      StPr/20/0863

      Szycie oraz nadzór nad jakością uszytych wyrobów
      StPr/20/0864
      wynagrodzenie od od 1 350 PLN

      szycie odzieży damskiej / męskiej, łączenie elementów odzieży, obsługa maszyn szwalniczyc.
      StPr/20/0856
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      - aktywna współpraca z lekarzami oraz pacjentami w zakresie obsługi sprzedażowej oraz posprzedażowej, - udzielanie informacji dotyczących sprzedawanych artykułów medycznych, - utrzymywanie porządku oraz poprawnej ekspozycji i estetyki w sklepie, - obsługa kasy fiskalnej oraz programu księgowego do rozliczeń z NFZ oraz kontrahentami (oprogramowanie: SUBIEKT GT, Insert)
      StPr/20/0849
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      prowadzenie i kontrola robót budowlanych
      StPr/20/0840
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      Prace blacharsko-dekarskie na wysokościach.
      StPr/20/0806

      przygotowanie żywności do obróbki, pomoc w sporządzaniu posiłków, sporządzanie samodzielne posiłków, wykonywanie poleceń kucharza, inne czynności pomocnicze w lokalu gastronomicznym
      StPr/20/0779
      wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

      obsługa koiparko/ładowarki oraz koparki
      StPr/20/0772
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN