Inżynier inżynierii środowiska - systemy wodociągowe i kanalizacyjne

Miejsce pracy: Zakrzewska 22, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: prowadzenie i kontrola robót budowlanych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 16.09.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne
    Zawód:
    • Inżynier inżynierii środowiska - systemy wodociągowe i kanalizacyjne
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: DROMENA Sp. z o.o.
        Adres: Nadrzeczna 11, 42-130 Wręczyca Wielka, powiat: kłobucki, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: JACEK SZTOLCMAN
        Numer telefonu: 690499645
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : od 8.00.do 15.00
        Prowadzenie księgowości i rozliczanie płac w biurze rachunkowym.
        StPr/20/0866
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Sprzedaż mteriałów budowlanych, dowóz do klienta.
        StPr/20/0865
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        szycie firan
        StPr/20/0863

        Szycie oraz nadzór nad jakością uszytych wyrobów
        StPr/20/0864
        wynagrodzenie od od 1 350 PLN

        szycie odzieży damskiej / męskiej, łączenie elementów odzieży, obsługa maszyn szwalniczyc.
        StPr/20/0856
        wynagrodzenie od od 1 300 PLN

        - aktywna współpraca z lekarzami oraz pacjentami w zakresie obsługi sprzedażowej oraz posprzedażowej, - udzielanie informacji dotyczących sprzedawanych artykułów medycznych, - utrzymywanie porządku oraz poprawnej ekspozycji i estetyki w sklepie, - obsługa kasy fiskalnej oraz programu księgowego do rozliczeń z NFZ oraz kontrahentami (oprogramowanie: SUBIEKT GT, Insert)
        StPr/20/0849
        wynagrodzenie od 1 440 PLN

        prowadzenie i kontrola robót budowlanych
        StPr/20/0840
        wynagrodzenie od od 3 200 PLN

        Prace blacharsko-dekarskie na wysokościach.
        StPr/20/0806

        przygotowanie żywności do obróbki, pomoc w sporządzaniu posiłków, sporządzanie samodzielne posiłków, wykonywanie poleceń kucharza, inne czynności pomocnicze w lokalu gastronomicznym
        StPr/20/0779
        wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

        obsługa koiparko/ładowarki oraz koparki
        StPr/20/0772
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN