Sprzedawca w sklepie monopolowym

Miejsce pracy: Stanisława Staszica 6, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Sprzedaż w sklepie monopolowym
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 08.10.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania pożądane
    Zawód:
    • Sprzedawca*
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: komunikatywność
      Pracodawca: Koziołek Matołek s.c. Rafał Kowicz i Przemysław Sroka
      Adres: Hetmana Żółkiewskiego 16, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Przemysław Sroka
      Numer telefonu: 533888298
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Pomoc przy załadunku i rozładunku towarów, ogólne prace porządkowe .
      StPr/20/0906
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      szycie odzieży damskiej / męskiej, łączenie elementów odzieży, obsługa maszyn szwalniczyc.
      StPr/20/0900
      wynagrodzenie od od 1 350 PLN

      prace murarskie
      StPr/20/0894

      Szlifowanie, obróbka ręczna odlewów
      StPr/20/0891
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      pakowanie towaru, mile widziana umiejętność szycia na maszynie domowej, pomoc przy obróbce odlewów
      StPr/20/0892

      Obsługa maszyny odlewniczej
      StPr/20/0893

      Sprzedaż w sklepie monopolowym
      StPr/20/0888

      Praca polega na księgowaniu wpłat klientów
      StPr/20/0883

      obsługa maszyn produkcyjnych
      StPr/20/0877
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      obsługa klienta, sprzedaż internetowa, obsługa ksera
      StPr/20/0879