Odlewnik, pomocnik odlewnika

Miejsce pracy: Janusza Korczaka 46, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Obsługa maszyny odlewniczej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 12.10.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe możliwość przyuczenia
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Wiesław Kulej Odlewnictwo Eksport Import
    Adres: Janusza Korczaka 46, 42-100 Kłobuck, powiat: kłobucki, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Katarzyna Kośnik
    Numer telefonu: 34 317 13 18
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : od 8 do 16
    Pomoc przy załadunku i rozładunku towarów, ogólne prace porządkowe .
    StPr/20/0906
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    szycie odzieży damskiej / męskiej, łączenie elementów odzieży, obsługa maszyn szwalniczyc.
    StPr/20/0900
    wynagrodzenie od od 1 350 PLN

    prace murarskie
    StPr/20/0894

    Szlifowanie, obróbka ręczna odlewów
    StPr/20/0891
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    pakowanie towaru, mile widziana umiejętność szycia na maszynie domowej, pomoc przy obróbce odlewów
    StPr/20/0892

    Obsługa maszyny odlewniczej
    StPr/20/0893

    Sprzedaż w sklepie monopolowym
    StPr/20/0888

    Praca polega na księgowaniu wpłat klientów
    StPr/20/0883

    obsługa maszyn produkcyjnych
    StPr/20/0877
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    obsługa klienta, sprzedaż internetowa, obsługa ksera
    StPr/20/0879