Zamknij
REKLAMA

Orły Piekarnictwa - Naturalny plebiscyt dla piekarzy, dbających o środowisko

10:07, 24.08.2020 | materiały partnera

Prawdziwie oddany swojej pracy piekarz wie, że podstawą dobrego, zdrowego pieczywa są przede wszystkim naturalne składniki. Ich użycie nie tylko wpływa pozytywnie na układy odpornościowe klientów, którzy je kupują, ale również nie mają negatywnego oddziaływania na nasze środowisko naturalne. Ochrona przyrody to temat, który jest teraz na ustach wszystkich, nic dziwnego, że chwalą się inicjatywy nie użytkujące planety nadmiernie.

Orły Piekarnictwa naturalnie

Dlaczego uważamy, że plebiscyt Orły Piekarnictwa to inicjatywa, która opiera się trendowi ostatnich dziesięcioleci, wykorzystującemu zasoby przyrody do cna? Głównie wynika to z faktu, że nie widzimy potrzeby, by zestawienie przedsiębiorców musiało kosztować Ziemię zbyt wiele. Do tego rodzaju przedsięwzięcia w dużej mierze wystarczają komputery z dostępem do szybkiego łącza internetowego. Nie ma potrzeby angażowania tysięcy ludzi, konstruowania scen, ozdabiania sal bankietowych, zamawiania najlepszego cateringu, czy rozdawania setek dyplomów, listów gratulacyjnych i statuetek. Plebiscyt branżowy można przeprowadzić z wykorzystaniem zupełnie innych narzędzi, niż nakazywałyby to nasze pierwsze, podświadome skojarzenia.

Rejestracja uczestników

Zapisu dokonujemy poprzez stronę główną plebiscytu https://www.orlypiekarnictwa.pl/ , podając tylko najbardziej niezbędne dane przedsiębiorstwa. Pomijamy więc wszelkie listowne zawiadomienia, drukowanie specjalnych arkuszy rejestracyjnych itp. Zarejestrować się w plebiscycie może każdy przedsiębiorca, działający legalnie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, który prowadzi działalność w zakresie sprzedaży wyrobów piekarniczych.

Kto zostaje laureatem?

O tym, decydują wyniki zebrane przez algorytm komputerowy. Sięga on do zasobów Internetu (np. Google Maps, Facebook, Zumi, Panorama Firm), by wyłuskać oceny, przyznane przedsiębiorstwu przez klientów. Po uzyskaniu średniej głosów nie mniejszej niż 8/10 pkt, firma zostaje laureatem. I znowu, pomijamy przesyłanie ogromnych dokumentacji, zbieranie rekomendacji od firm współpracujących, gromadzenie ankiet klientów – co niepotrzebnie generowałoby koszty dla Matki Ziemi.

Rozdanie nagród

Ta część niekiedy budzi zdziwienie osób, które zagłębiają się w zasady plebiscytu Orły Piekarnictwa. Samo w sobie, oficjalne rozdanie nagród nie istnieje. Skutecznie wyeliminowaliśmy proces organizacji gal rozdania nagród, które są najmniej potrzebnym kosztem jakie poniosłoby środowisko – jednorazowe, plastikowe sztućce, rozpalone reflektory, kreacje kupowane tylko na jedną imprezę i tak można wymieniać bez końca. Wyniki plebiscytu Orły Piekarnictwa również ogłaszane są w Internecie, na stronie plebiscytu w zakładce listy miejscowości (https://www.orlypiekarnictwa.pl/cities). Przedsiębiorcy, którzy wyrażają chęć, by formalne potwierdzenie ich zwycięstwa widniało na ścianie ich firmy, mogą jednak zamówić specjalny zestaw materiałów marketingowych. Co ważne, skorzystają z niego tylko Ci, którzy naprawdę widzą taką potrzebę.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop