Zamknij
REKLAMA

Spotkanie z Kandydatem do Europarlamentu Tomaszem Jaskóła

01:39, 09.05.2019 | D.D
REKLAMA
Skomentuj
Spotkanie z Kandydatem do Europarlamentu Tomaszem Jaskóła

Nazywam się Tomasz Jaskóła. Jestem mężem i ojcem trójki dzieci: Julii, Miłosza i Emilii. Urodziłem się w Częstochowie i do dziś jestem z nią związany. Ukończyłem Wyższą Szkołę Pedagogiczną obecnie Uniwersytet Jana Długosza (UJD) w Częstochowie na kierunku historia.

Od 2015 roku sprawuję mandat Posła na Sejm RP VIII Kadencji z ramienia trzeciej siły w Sejmie – Ruchu Kukiz`15. Podczas trzech lat pracy parlamentarnej zgłosiłem 256 interpelacji dotyczących Częstochowy oraz problemów ogólnokrajowych. W swojej pracy parlamentarnej skupiam się w dużej mierze na Częstochowie, czego efektem jest ponad 1000 interwencji dotyczących Waszych codziennych problemów, tych małych, a także bardzo poważnych. Moje biuro poselskie jest uznawane przez mieszkańców za najskuteczniejsze.

Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe i społeczne, które nabyłem jako wykładowca akademicki w Wyższej Szkole Pedagogicznej (UJD) oraz w II Liceum Ogólnokształcącym im. R. Traugutta. Jednocześnie prowadziłem działalność gospodarczą, będąc również redaktorem naczelnym ogólnopolskiego tygodnika MojaMatura.pl. Swoją działalność publiczną rozpocząłem jako koordynator Klubu Republikańskiego Częstochowa.

Jestem pomysłodawcą powołania trzech stowarzyszeń oraz odbudowy dwóch najstarszych polskich Orderów (zakonów rycerskich). Od lat wspieram częstochowian, aby nasza mała ojczyzna była miastem, które pozwoli zadbać nam o przyszłość naszych dzieci i wnuków. Przedstawiam Państwu program wyborczy, który jest wynikiem wielu rozmów, analiz, współpracy z grupami eksperckimi oraz doświadczenia, które nabyłem podczas sprawowania swojego mandatu.

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© klobuck365.pl | Prawa zastrzeżone